Menu

NOVÝ ELEKTRICKÝ TYP 506

Výkon. Harmonie. Snadné řízení.

Elektrický Typ 506 představuje DOKONALOU kombinaci schopností skútru a luxusu s nejlepšími vlastnostmi ve své třídě. Nabízí okamžitý točivý moment, velký dojezd, vynikající řízení a bezkonkurenční ovladatelnost. Výsledkem je prostě RADOST s ní jezdit a vlastnit.

VÝKONNÁ pohoná jednotka

Všechny Čezety používají 3-fázové bezuhlíkové motory v zadním kole, aby poskytly co nejvíce prostoru pro umístění baterií. Díky pokročilému počitačovému modelování a analýze k zajištění optimálního výkonu, jsou patrně nejsilnějšími motory a poskytují točivý moment 120 Nm.

SPOLEHLIVÁ baterie

Battery pack s články PANASONIC® je vyráběn zde v České republice a byl důkladně testován, aby poskytoval spolehlivý dojez. Měl by si po 5 letech měl zachovat 80% kapacity. Až nastane čas beterii vyměnit, model 506 je navržen tak, aby její budoucí vylepšení bylo prací na 10 minut.

HLADKÁ jízda

V modelu 506 používáme vysoce výkoný regulátor Sevcon GEN4. Díky své špičkové technologii poskytuje nejvyšší dostupný poměr výkonu a hmotnosti s nejmodernějším vektorovým řízením, které zlepšuje trakci a citlivost motoru.

MODERNÍ zabezpečení

Naše aplikace GSM / GPS představuje uživatelsky přívětivý a jednoduchý způsob ovládání prostřednictvím WEBU nebo SMARTPHONU. To vám umožní zobrazit polohu vašeho modelu 506 v reálném čase, zóny geofence a v případě potřeby vzdáleně zabránit provozu. Rovněž udržuje deník pro sledování používání.

CHARISMATICKÝ Design

Organicky plynoucí kontury Čezety vznikly v aerodynamické době padesátých let, jako svědectví estetiky kosmického věku. Model 506 se přizpůsobil kompozitové karoserii a rámu, díky kterým i navzdory své velikosti váží pouze 137 kg.

Krásné ELEGANTNÍ budíky

Vybavení modelu 506 je jednoduché a klasické. Je vyrobeno legendárním britským výrobcem "SMITHS" a připomíná originální budíky Čezety z padesátých let. Jsou to ale moderní budíky, které měří rychlost, ujetou vzdálenost a zbývající kapacitu baterie. Zasazeny jsou v klasickém bílém rámu, doplněném o chromovaný rámeček.

TŘI SKÚTRY v jednom

SkillSwitch™, navržený a vyrobený společností Čezeta, transformuje motel 506 na tři motocykly, z nichž každý je speciálně přizpůsoben jízdním schopnostem. Nezkušení mohou začít na stupni 3 s pocitem z jízdy jako na mopedu a vypracovat se až na stupeň 1 s výkonem jako u sportovních motocyklů. Změna jízdních režimů je jednoduchá, přepnutí se provede pouhým otočením rukojeti, kdykoliv během jízdy. K dispozici je dokonce i zpátečka, která usnadňuje pohyb Čezety ve všech směrech.

VARIABILNÍ rekuperace

Další patentovanou inovací od Čezety je SWAY rukojeť, která vám pomáhá řídit motocykl na milimetr přesně. Otočte k sobě pro přidání plynu – otočte od sebe pro zpomalení a současně k vrácení energie zpět do baterie. Jakmile si zvyknete, nebudete chtít nic jiného!

Brzdový systém NA MÍRU

Brzdový systém byl vyvinut speciálně pro využití vidlic modelu 506 a zadního elektromotoru, celokruhový hydraulický systém (CBS) má skvělý brzdný výkon. Můžete bezpečně zpomalit z 50 km/h na 0 na pouhých 8 metrech, což je o mnohem efektivnější než u běžných motocyklů. Pokud se podíváte na brzdový systém zblízka, můžete si všimnout roztomilého detailu…chro chro!

SBĚRATELSKÝ štítek

Každá motorka je označena touto speciální plaketkou, které potvrzuje historickou hodnotu Čezety.

RYCHLÉ nabíjení

Výkonná palubní nabíječka byla navržena výhradně pro použití v automobilovém průmyslu. Nabíječka o výkonu 1.8 kW u modelu 506 MŮŽE DOBÍT BATERKU NA DOJEZD 42KM BĚHEM JEDNÉ HODINY nabíjení. Lze ji zapojit do běžné domácí zásuvky kdekoli na světě. K dostání je i adaptér 'Typ 2', který je možné připojit k nabíjecím stanicím, přičemž naše pokročilé elektronické ovládání zajistí optimální nabíjení baterií.

PŘIZPŮSOBITELNÉ úložné prostory

Model 506 má mnoho úložných prostor. Pod sedadlem je uzamykatelná odkládací schránka lemovaná kobercem, dále je zde zadní stojan / zámek helmy, přední stojan a pouzdro (které může nést až 15 kg) a kožený držák na láhev vína u prostoru pro nohy. Kožené brašny, vozíky a další příslušenství je k dispozici na objednávku.

"Věřte tomu, že tohle je z těch elektrických strojů,
které jsem měl možnost za poslední rok testovat,
a bylo jich ke 30ti, tak tohle je jeden z největších
poutačů pozornosti, ale takové laskavé, milé pozornosti,
kdy vidíte, že to v lidech vzbuzuje POZITIVNÍ emoci."
JAN STANĚK, Motocyklový novinář

Cestujte ZDARMA celý život

Pomáháme našim majitelům postavit jednoduché solární nabíječky. Typický systém, jako ten na obrázku níže, využívá 4 solární panely ke generování až 320 Wh. Během průměrného dne by měl VYGENEROVAT 50 km DOJEZDOVÉ VZDÁLENOSTI… pomocí bezplatné energie od slunce. :)