Čezeta - jako žádná jiná

Po třech letech vývoje je tu nová elektrická Čezeta 506 při příležitosti šedesátého výročí představení tohoto ikonického skútru.

Čezeta 506 je plná nových nápadů a inovací, které jí posílají do budoucnosti.


250 km
Vysoký
dojezd
Dojezd až 150 km rozšiřitelný na 250 km*. Dobíjení z pohodlí domova z veřejné sítě (110, 220V) díky vestavěné 1.8 kW výkonné nabíječce.
110 km/hod
Snadná kontrola
výkonu
I když je skútr velmi rychlý, patentovaná technologie zaručuje snadnou kontrolu nad výkonem a točivým momentem. Vy si tak můžete užít vzrušující jízdu za všech podmínek.
50 let
Kvalitní
zpracování
Čezeta je vyvinuta a vyrobena v České Republice z vysoce kvalitních materiálů a součástek. To zaručuje celoživotní bezproblémovou zábavu.
 

*Při použití přívěsného vozíku Čezeta, který bude představen během roku 2017.

Designová legenda

Čezeta má nejzajímavější design ze všech českých motocyklů. Oslavuje individualitu, nezávislost a snahu o potěšení už od roku 1957. Čezeta zůstává nejelegantnějším společníkem v pražských ulicích a parcích. Model 506 je tu pro nová dobrodružství.

Vytváření nových možností

Elegantní Čezeta 506 zachovává aerodynamický tvar klasické Čezety a zároveň přináší celou řadu nejen jízdních inovací. Nejzajímavější je nahrazení nekologického spalovacího motoru účinným elektromotorem o výkonu 11kW.

Záruka kvality

Skútry Čezeta jsou vyráběny s láskou a péčí v naší továrně v Prostějově z těch nejkvalitnějších materiálů a komponentů. Skútry mají plnohodnotnou homologaci pro celou EU, kde je možné je přihlásit.

Čezeta Sway™ plynová rukojeť

Unikátní obousměrný Čezeta Sway™ plyn při brzdění i akceleraci. Díky této plynové rukojeti můžete plynule kontrolovat rekuperační brzdění a ušetřit až 15% energie.

Čezeta Dynamics™ volič jízdních režimů

Unikátní Čezeta Dynamics ™ volič umožňuje snadnou změnu programovatelných jízdních režimů. Můžete vybírat z nastavení pro město, mokrou vozovku, nebo si užít plný výkon a točivý moment. Můžete také využít unikátní možnosti zařazení zpátečky na své Čezetě.

Čezeta 506 - nový směr

Je to krása, kvalita a jednoduchost v každém detailu.
Čezeta 506 je v prodeji se standardní dvouletou zárukou (2 roky/ 40 000km). Záruku je možné prodloužit na 5 let /100 000km. V rámci záruky obdržíte jeden rok služby Europe Assitance a jeden rok služeb 24/7 osobního telefonického asistenta.