Menu

Služby a servis

Chceme, abyste byli v naprostém klidu, takže nabízíme prodlouženou záruku až na pět let. Dále dostanete na jeden rok 24/7 asistenční službu pro celou Evropu. Tam, kde nejsou naši servisní partneři budeme provádět servis přímo u vás doma. Nejlepší servis je náš závazek vůči vám. Stejně jako vyrábíme každý skútr s maximální péčí a důrazem na kvalitu, staráme se i o své zákazníky s maximální péčí.

Standardní záruka zahrnutá v ceně

2 roky/40 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

Rok využívání asistenční služby Europe Assistance, v případě poruchy poskytnutí asistence či doprava skútru do autorizovaného servisu Čezeta a pokrytí nákladů na taxi (do 50 kilometrů) a dále dle potřeby vlaku či autobusu pro řidiče a spolujezdce.

Rok využívání služeb 24/7 osobního asistenta (tzv. concierge), který vám pomůže zařídit cokoliv, co budete potřebovat.

Prodloužená záruka

Volitelná prodloužená záruka, která nahrazuje standardní záruku:

506/01

5 let/80 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

506/02

5 let/100 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

Servis a údržba

Vaše Čezeta model 506 Electric nevyžaduje žádnou výměnu oleje, palivových filtrů, zapalovacích svíček či emisní testy. Místo toho doporučujeme nechat váš skútr jednou ročně projít kontrolou, během které navíc můžeme implementovat jakákoliv dostupná vylepšení, která si budete přát.

Kontrola se zaměřuje především na: stav pneumatik a kol, kontrolu geometrie, kontrolu brzd a výměnu brzdové kapaliny, bezpečnostní kontrolu elektroniky, diagnostiku MCU, kontrolu baterie a případné vyvážení, mechanickou kontrolu rámu a karoserie; dále je v kontrole zahrnuta také služba přistavení skútru a konzultace ohledně případných vylepšení.

Svou každoroční prohlídku si můžete domluvit v nejbližším autorizovaném servisu Čezeta.

Autorizovaní servisní partneři Čezeta

V České Republice, Rakousku, Německu, Polsku a na Slovensku nabízíme servisní služby "do domu". Znamená to, že pokud budete mít se svou Čezetou problém, náš technik přijede s mobilní dílnou přímo k vám domů a problém vyřeší.

V ostatních zemích můžete svou Čezetu 506 svěřit jednomu z autorizovaných partnerů (viz mapa níže), nebo jí přivézt přímo do naší továrny v Prostějově.