Menu

Poprodejní servis

Naším cílem je poskytnout nejlepší servis pro vás a vaší Čezetu. To děláme prostřednictvím servisu "Čezeta at home". Jednoduše zavoláte, my z vámi pošleme našeho technika, který přijede až před vaše dveře a tam Čezetu opraví a seřídí. S touto službou neplatíte nic navíc.

Standardní záruka zahrnutá v ceně

2 roky/40 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

Rok využívání asistenční služby Europe Assistance, v případě poruchy poskytnutí asistence či doprava skútru do autorizovaného servisu Čezeta a pokrytí nákladů na taxi (do 50 kilometrů) a dále dle potřeby vlaku či autobusu pro řidiče a spolujezdce.

Rok využívání služeb 24/7 osobního asistenta (tzv. concierge), který vám pomůže zařídit cokoliv, co budete potřebovat.

Prodloužená záruka

Volitelná prodloužená záruka, která nahrazuje standardní záruku:

506/01

5 let/80 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

506/02

5 let/100 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

Servis a údržba

Vaše Čezeta model 506 Electric nevyžaduje žádnou výměnu oleje, palivových filtrů, zapalovacích svíček či emisní testy. Místo toho doporučujeme nechat váš skútr jednou ročně projít kontrolou, během které navíc můžeme implementovat jakákoliv dostupná vylepšení, která si budete přát.

Kontrola se zaměřuje především na: stav pneumatik a kol, kontrolu geometrie, kontrolu brzd a výměnu brzdové kapaliny, bezpečnostní kontrolu elektroniky, diagnostiku MCU, kontrolu baterie a případné vyvážení, mechanickou kontrolu rámu a karoserie; dále je v kontrole zahrnuta také služba přistavení skútru a konzultace ohledně případných vylepšení.

Autoriované servisy

Obvykle poskytujeme technika, který vám vaši Čezetu opraví a zařídí údržbu, to vše u vás doma. Pokud nebudeme schopni přijet k vám, pak můžete využít jeden z našich autorizovaných servisů. Naším cílem je v blízké budoucnosti rozšířit tyto servisy do každe země v Evropě. Pokud je potřeba rozsáhlá oprava, jsme schopni zařídit dopravu vaší Čezety k nám do továrny v České republice a zpět.

Projekt

Inovace – čezeta motors
s.r.o.(cz.01.1.02/0.0/0.0/17_109/0011087) je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem realizace projektu společnosti čezeta motors s.r.o. je zavedení produktové a procesní inovace v činnosti podniku. Místem realizace je Olomoucký kraj, město Prostějov.