Menu

100% pokrytí mobilním servicem

Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro vás a vaší Čezetu. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout je záruční a pozáruční servis "Čezeta At Home". Váš servisní požadavek předáme mobilnímu servisnímu technikovi, který vás neprodleně kontaktuje a zajistí servis v pohodlí vašeho domova bez dalších poplatků.

Standardní záruka zahrnutá v ceně

2 roky/40 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

Rok využívání asistenční služby Europe Assistance, v případě poruchy poskytnutí asistence či doprava skútru do autorizovaného servisu Čezeta a pokrytí nákladů na taxi (do 50 kilometrů) a dále dle potřeby vlaku či autobusu pro řidiče a spolujezdce.

Rok využívání služeb 24/7 osobního asistenta (tzv. concierge), který vám pomůže zařídit cokoliv, co budete potřebovat.

Prodloužená záruka

Volitelná prodloužená záruka, která nahrazuje standardní záruku:

506/01

5 let/80 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

506/02

5 let/100 000 kilometrů

(podle toho, co nastane dříve) na díly a práci.

Servis a údržba

Vaše Čezeta model 506 Electric nevyžaduje žádnou výměnu oleje, palivových filtrů, zapalovacích svíček či emisní testy. Místo toho doporučujeme nechat váš skútr jednou ročně projít kontrolou, během které navíc můžeme implementovat jakákoliv dostupná vylepšení, která si budete přát.

Kontrola se zaměřuje především na: stav pneumatik a kol, kontrolu geometrie, kontrolu brzd a výměnu brzdové kapaliny, bezpečnostní kontrolu elektroniky, diagnostiku MCU, kontrolu baterie a případné vyvážení, mechanickou kontrolu rámu a karoserie; dále je v kontrole zahrnuta také služba přistavení skútru a konzultace ohledně případných vylepšení.

Svou každoroční prohlídku si můžete domluvit v nejbližším autorizovaném servisu Čezeta.

Autorizovaní servisní partneři Čezeta

Ve většině případů vyráží servisní technik Čezety k vám domů, mohou ale nastat vzácné situace, kdy k vám nejsme schopni přijet. V tom případě můžete využít jednoho z našich autorizovaných servisních partnerů. Jejich síť se bude postupně rozšiřovat do všech zemí Evropy. V případě rozsáhlejších oprav odvezeme Čezetu do naší továrny v Prostějově a zpět k vám.