Menu

Dárkový certifikát

Ještě si nejste jistí, kdy byste si Čezetu půjčili? Klikněte na následující odkaz, pod kterým si můžete koupit dárkový certifikát.

Víkend v Praze


Pracovní den v Praze


Víkend v Olomouci


Pracovní den v Olomouci


Podmínky pronájmu: Minimální věk 21 let. Kompletní pokyny v angličtině nebo češtině dostanete před odjezdem. Pro zobrazení úplných obchodních podmínek klikněte zde (pdf)

Online rezervace

Prosím vyberte místo:

Kontakty

Neil Eamonn Smith
PRODEJ & MARKETING

Libor Vaňous
Poprodejní servis

Kde nás najdete?

Adresa je Zenklova 29, Praha 8 - Libeň. 10 minut od centra Prahy. Tramvajová čísla 3 nebo 24 zastavují u nášeho obchodu, nebo stanice metra B "Palmovka" je jen pár minut chůze od nas.


Továrna Čezeta

Náš výrobní závod se nachází v Olomouci, v České republice, v centru největšího evropského automobilového průmyslu. Všechny hlavní komponenty jsou vyráběny lokálně nebo v Evropě a zaměřujeme se především na rozvoj dovedností mladších generací v technologiích elektrických vozidel.

Přáslavice 334, Olomouc, Česká republika.

Martin Parák
MANAŽER VÝROBY

Roman Trávníček
NÁKUP A SKLAD

Kde nás najdete?

Naše továrna je nedaleko Olomouce, severně od dálnice D35 v Přáslavicích (exit 281). Parkování je možné v areálu továrny.

 

Projekt

Inovace – čezeta motors
s.r.o.(cz.01.1.02/0.0/0.0/17_109/0011087) je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem realizace projektu společnosti čezeta motors s.r.o. je zavedení produktové a procesní inovace v činnosti podniku. Místem realizace je Olomoucký kraj, město Prostějov.