Menu

model 506

Podstata kvality

Precizně zpracovaná, zábavná a stylová, luxusní Čezeta 506 útočí na lidské emoce kombinací nadčasového designu a špičkového výkonu.

Vlastnosti

150-200km

Baterie Panasonic a elektronika Čezeta

Čezetu můžete nabíjet prakticky z jakékoliv zásuvky na světě. Kompletní elektronický a počítačový systém je vyvinutý speciálně pro Čezetu a zajišťuje kontrolu, řízení a ochranu baterie pro maximální bezpečnost a dlouhověkost.

123 KM / HOD

Výkon pod kontrolou

Nejvýkonnější HUB motor na světě, unikátní obousměrná plynová rukojěť a programovatelný přepínač jízdních režimů. Vše perfektně doladěno pro dokonalou jízdu.

50 let

Dokonalé zpracování

Každá Čezeta je ručně vyrobena "zlatýma českýma rukama" techniků Čezety přímo pro svého zákazníka. Díky tomu je možné udělat individuální úpravy a zajistit špičkovou kvalitu. Čezeta je díky své kvalitě stroj pro několik generací.

EVROPSKÁ HOMOLOGACE

Skútr se řadí do skupiny A1, motocykly o objemu motoru nepřevyšujícím 125 cm3 a je možné ho řídit s řidičským oprávněním pro osobní automobil (v závislosti na legislativě jednotlivých států).

KAROSERIE

délka: 200 cm / rozvor kol: 134 cmvýška sedadla: 78 cm / světlá výška: 15 cm délka sedadla: dostačující na to, aby se k vám pohodlně vešel i pasažér. kola: zadní - 130/90/-13 / přední - 110/70/13hmotnost bez baterie: 115 kghmotnost s baterií: 137 kg (506/01) / 147 kg (506/02)

VYLADĚNÝ MOTOR ČEZETA

506/01 nominální výkon 5.7kW / boost 8kW nabízí zrychlení 0-50 km/h za 4,5 sekundy a maximální rychlost 85km/h (lepší než skútr 125cc). 506/02 nominální výkon 9.2kW / boost 11kW nabízí zrychlení 0-50 km/h za pouhých 2,7 sekundy a maximální rychlost 120 km/h (stejně jako sportovní skútr 300cc)

BATERIE

506/01 nominální výkon 5.7kW / boost 8kW nabízí zrychlení 0-50 km/h za 4,5 sekundy a maximální rychlost 85km/h (lepší než skútr 125cc). 506/02 nominální výkon 9.2kW / boost 11kW nabízí zrychlení 0-50 km/h za pouhých 2,7 sekundy a maximální rychlost 120 km/h (stejně jako sportovní skútr 300cc)

Méně váhy. Méně odpadu.

Čezeta má přirozený design s měkkými konturami, který má výbornou aerodynamiku a odkazuje na "kosmickou dobu" padesátých let. Model 506 pokračuje v myšlence aerodynamiky a úspory hmotnosti z původních modelů. Při konstrukci bylo dbáno na každý detail a odlehčení všech součástek. Díky tomu má Čezeta vynikající poměr výkonu a hmotnosti.

Vyrobeno lidmi pro lidi.

Rám, vidlice, řízení, brzdy, kola, karoserie, sedlo a kompletní elektronika. To vše bylo během tří let vyvinuto zaměstnanci Čezety speciálně pro tento stroj. Několik součástí skútru je patentováno a přináší uníkátní řešení. Cílem bylo, aby byla Čezeta výkonná a snadno ovladatelná.

Čezeta Přepínač jízdních režimů.

Programovatelý přepínač jízdních režimů vám nabízí možnost zvolit si jízdní mód s výkonem motoru, který vám vyhovuje a usnadní vaší jízdu.

Čezeta Plynová rukojeť.

Vytvořili jsme nejpřirozenější způsob ovládání skútru. Otočte plynovou rukojetí k sobě a vyražte vpřed. Chcete zabrzdit? Stačí rukojeťí otočit dopředu a plynule kontrolovat motorovou brzdu.

Luxusní zpracování

Každá Čezeta je ručně vyrobená v naší továrně v Prostějově za využití dílů od nejlepších značek v Evropě, jako jsou Rizoma, Beringer, Michelin, Smiths a Sevcon. To garantuje špičkovou kvalitu a výkon bez kompromisů.

Otázky a odpovědi

Odpovědi na nejčastější otázky naleznete níže.
Zajímá-li vás něco dalšího, bez váhání nás kontaktujte.

PRODEJ

1. Kde si mohu koupit Čezetu?

Čezeta je dostupná v zemích EU i ve Švýcarsku a Norsku. Čezeta v tuto chvíli nezajišťuje export skútrů mimo EU. Zákazníci mají povinnost si svůj model 506 rezervovat v zemi EU, kde jej hodlají registrovat a provozovat.

2. Jak si mohou koupit Čezetu

Kontaktujte nás na adrese prodej@cezeta.cz o dostupnosti a cenách.

Záruka

3. Jaká je záruka?

2 roky / 40 000 km na díly a práce, možnost prodloužení na 5 let / 100 000 km. Navíc poskytujeme na jeden rok asistenční a odtahovou službu pro skútr s krytím na cestu domů pro řidiče i spolujezdce; navíc zahrnujeme na rok i recepční asistenční službu, obojí u Europe Assistance.

Údržba

4. Jaká údržba je nutná?

U vaší Čezety 506 není třeba měnit olej, olejové filtry ani svíčky, a stejně tak není nutná kontrola výfukových plynů. Namísto toho provedeme na vašem skútru každoroční inspekci a přidáme jakákoli dostupná zlepšení pro vaši Čezetu.

ŘIDIČSKÉ OPRVÁNĚNÍ

5. Jaký řidičák potřebuji?

Čezeta 506 spadá do evropské třídy "A1" (do výkonu 11 kW), což znamená, že je obecně možné ji řídit s oprávněním na automobil. To platí v České republice, na Slovensku, v Itálii, Lotyšsku, Španělsku, Polsku a Portugalsku. Další země, jako je Rakousko, Francie a Británie, vyžadují jednodenní základní výcvik bez závěrečné zkoušky. Každý stát má svoje vlastní podmínky. Pokud o nich máte pochybnosti, kontaktujte nás a my vám poradíme, nebo se zeptejte u dopravních úřadů ve své zemi.

6. A co pojištění?

V EU se pojištění vyřizuje stejným způsobem jako u jiných vozů a je dostupné u všech hlavních poskytovatelů. Obvykle bývá velmi levné, například v České republice nyní stojí kolem 900 korun (33 €) ročně, v závislosti na věku a vaší dosavadní historii.

7. Mohu jezdit na dálnici?

Ano, cestovní rychlost Čezety je dostatečná pro legální jízdu pro dálnici.

NÁKLADY

8. Kolik stojí palivo?

Když se nabíjí doma přes noc, palivo (elektřina) do Čezety 506 je asi o 50 % levnější než u 125ccm skútru s benzínovým motorem. To znamená méně než 1 euro na 100 km.

BATERIE

8. Jak se skútr nabíjí?

Jednoduše zapojte nabíjecí kabel, který dostanete, do zabudované nabíječky a do jakékoli běžné domácí zásuvky 220-240V. Nabíjení je plně automatické a zastaví se, když jsou baterie nabité.

9. Jak dlouho se baterie nabíjí?

Model 506 se nabíjí rychlostí 42 km za hodinu v domácí 220-240V zásuvce a zhruba dvakrát rychleji z třífázového zdroje. Koncem roku 2017 představíme rychlou nabíječku, která nabíjí rychlostí asi na 80 % kapacity za 30 minut.

10. Jak poznám, kdy mám baterie nabít?

Na přístrojové desce je ukazatel, který vypadá stejně jako ukazatel stavu paliva. Pokud se baterie vybíjí, rozbliká se červené varovné světýlko.

11. Jsou baterie bezpečné?

Používáme baterie Panasonic 18650 LiFeYPO4. Stejné baterie používá také Tesla, jsou bezpečné a recyklovatelné.

12. Jak velká je baterie?

Můžete si vybrat mezi 4kW a 6kW.

13. Jaký má baterie výkon?

Model 506/01 má dojezd 100 km, maximální rychlost 85 km/h a zrychlení 0-50km/h za 4,3 sekund. Model 506/02 má dojezd 150 km, maximální rychlost 120 km/h a zrychlení 0-50km/h za 3,2 sekund. Rozdíl odpovídá přibližně 125ccm a 300ccm sportovnímu skútru.

14. Jak dlouho baterie vydrží?

Při správné péči ukazují testy životnost 2000 cyklů za 10 let, po kterých klesne výkon, ale baterie zůstává použitelná. Baterie je bezúdržbová.

Další

15. Je Čezeta hlučná?

Je mnohem tišší než klasický skútr. Když "zaberete" za rukojeť (prudký rozjezd), ozve se na chvíli mírné zavrčení, ale pak je motorka tichá, až na zvuk motoru, kol na vozovce a větru při jízdě. Ve městě vám mohou přijít vhod zabudované bluetooth reproduktory, abyste upozornili ostatní na svou přítomnost.

16. Mohu vézt spolujezdce?

Model 506 je motocykl s dlouhým rozvorem náprav a dlouhým sedadlem, takže poskytuje dostatek místa i na spolujezdce.

Máte zájem o Čezetu?

Pokud máte zájem o jednu Čezetu, nebo se jen chcete projet a podívat se jak to děláme. Napište nám

Napište nám