Čezetou obnovená továrna "Wikov" v Prostějově, Česká republika.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM TÝMEM

Níže naleznete kontakty na členy našeho zkušeného manažerského týmu, který zodpovídá za restart ikony mezi skútry. Veškerá výroba probíhá v historické budově Továrny Wikov v České republice – jde o uznávané centrum technické odbornosti a vysoce kvalitní elektroniky světové úrovně. Máme také obchod se showroomem a kancelář v centru Prahy na adrese Panská pasáž, Na Příkopě 23 a budujeme síť servisních partnerů napříč Evropou.

CEO

  (420) 777 046 047
  neil@cezeta.com

Neil Eamonn Smith

Řízením Čezety si v podstatě plním svůj dětský sen. Můj první podnik byla oprava jízdních kol, když mi bylo 12, a v 17 letech jsem zrestauroval svoje první starší auto (úžasný Morris Minor!). Vyrostl jsem v Morecambe, kde se pravidelně každé léto konaly závody skútrů, a toužil jsem po práci v TVR v nedalekém Blackpoolu, kde bych navrhoval jejich sportovní auta. Můj život nabral na chvíli trochu jiný směr, když jsem studoval ekonomii na univerzitě v Yorku, a následně jsem strávil 10 let v Londýně a procestoval svět, abych pochopil, jak fungují mezinárodní firmy. Můj zájem o technologii vedl k tomu, že jsem založil řadu úspěšných technických podniků v Praze a získal čas se znovu pustit do svých starých koníčků. Když jsem viděl svou první Čezetu, prodal jsem svou Vespu a strávil několik následujících let renovací starých skútrů a přestavbou na elektrický pohon. Cítím se nesmírně poctěný tím, že mám příležitost navázat na rozvoj Čezety a spolupracovat s mnoha mimořádně nadanými lidmi, kteří sdílí mou lásku pro tuto úžasnou zemi a její ikonický skútr.


GENERÁLNÍ ŘEDITEL

  (420) 724 022 334
  matej@cezeta.com

Matej Oliva

Matěj stojí v čele produkční strategie. Společně úspěšně postavíme model 506. Má 10 let zkušeností v motocyklovém odvětví a jeho odborné znalosti nám umožňují najít ty nejlepší dodavatele a vyvinout ta nejlepší řešení v našem odvětví. Jeho oblíbené anglické slovo je 'Whisky'.

ŘEDITEL VÝVOJE PRODUKTŮ

  (420) 602 535 149
  production@cezeta.com

Jan (HONZA) Koblizek

Honza má 35 let zkušeností v oblasti strojírenství a vývoje. Pro Čezetu 506 navrhl rám, brzdy, kola a příslušenství. Vypadá to, že může postavit cokoliv. Společně s Matějem a se mnou pracujeme s komponenty od vývojářů z českých strojírenských podniků a studentů. Toto je práce do budoucna a i nadále plánujeme investovat do vývoje nových nápadů.
 

VEDOUCÍ TOVÁRNY

  (420) 602 652 951
  martin@cezeta.com

Martin Parak

Martin je takový můj startrekový Scotty, který drží pohromadě celou naši rozrůstající se výrobu v roce 2017. Momentálně vede sedmičlenný tým, který každé dva dny ručně postaví novou Čezetu 506. Je velkým vlastencem, má svůj vlastní kilt a k vánocům jsem mu věnoval lekce hry na dudy.

VEDOUCÍ SHOWROOMU

  (420) 224 241 532
  petra.l@cezeta.com

Petra Lukesova

Petra je naše showroom manažerka v Praze a je zodpovědná za prodej, půjčovnu a zboží. Obraťe se na ní v obchodě, obvyle v době 09:00 - 17:00 pondělí až pátek. Je to vášnivá motorkářka a miluje velké motocykly.
 

ŘEDITEL PRODEJE A MARKETINGU

  (44) 771 394 6941
  keith@cezeta.com

Keith Johnston

Keith vypadá po spuštění mezinárodní marketingové strategie a řízení prodeje. Ten má za sebou dlouhou kariéru v reklamě v Londýně a Hong Kongu a následně se stal známým díky jeho prodeji více než 1000 aut G-Wiz. Díky němu se stalo nejprodávanějším autem na elektrický pohon ve Velké Británii .... je tak dobrý, že mohl dokonce zachránit Sinclair C5. Je opravdovým průkopníkem v elektrickém automobilovém průmyslu. Pozval jsme ho do naší společnosti i přes jeho lásku k Chelsea FC.

PR MANAŽERKA

  (420) 737 552 556
  jacy@cezeta.com

Jacy Meyer

Jacy je absolventka mediálních vztahů ve Spojených státech, je skutečná dříčka, která pro nás již velmi dlouho pracuje s médii a sociálními sítěmi. Navíc je to jedna z nejmilejších osob, co znám. Kontaktujte ji a uvidíte sami.....
 
Prodejna

Pánská pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1