Čezeta's newly restored 'Wikov' factory in Prostějov, Czech Republic.

Čezeta Motors s.r.o.

DIČ CZ29132070

Sídlo firmy je na adrese Polská 16, Praha 120 00.

 
Čezeta klub v historických prostorách v Mirošovicích u Prahy

Čezeta klub a prodejní showroom

Čezeta Club (ČC) se nachází v Mirošovicích u Prahy (Praha východ) a mohou ho navštívit jak stávající, tak i budoucí majitelé Čezety a samozřejmě i příznivci značky. Pokud vlastníte novou, nebo historickou Čezetu, uvažujete o její koupi, nebo se jen chcete něco o Čezetě dozvědět, napište nám na E-mail prodej@cezeta.cz a navštivte nás. Klub je otevřený zdarma.

Klub je tu proto, aby sloužil svým členům a jejich potřebám. Jako majitel Čezety můžete kdykoliv navštívit náš klub. Jak se k nám dostanete najdete na mapě níže. Členství v klubu vám poskytne přístup k náhradním dílům na historické Čezety i k poradenství při renovacích historických skútrů. Čezeta klub organizuje setkání včetně tématických jízd, jízd zručnosti a exkurzí na zajímavá místa. Klubový obchod také nabízí široký sortiment doplňků s motivem Čezety. Všichni členové dostávají klubový zpravodaj s novinkami, uplynulými akcemi a chystanými eventy. Můžete také navštívit klubovou facebookovou stránku.

PMožná nejdůležitější je, že ČC je klub pro všechny, kteří mají rádi jedinečnost.

Těšíme se na vás.

Neil Eamonn Smith
CEO

CEO

  (420) 777 046 047
  neil@cezeta.com

Neil Eamonn Smith

"Řízením Čezety si v podstatě plním svůj dětský sen. Můj první podnik byla oprava jízdních kol, když mi bylo 12, a v 17 letech jsem zrestauroval svoje první starší auto. Když jsem viděl svou první Čezetu, prodal jsem svou Vespu a strávil několik následujících let renovací starých skútrů a přestavbou na elektrický pohon. Cítím se nesmírně poctěný tím, že mám příležitost navázat na rozvoj Čezety."

MANAŽER MARKETINGU A PRODEJE

  (420) 724 022 334
  matej@cezeta.com

Matej Oliva

"Matěj má na starosti strategii prodeje. Má 10-leté zkušenosti v motorkářském průmyslu a jeho znalosti nám pomáhají vytvářet a najít nejlepší řešení v této oblasti. Matějovo oblíbené anglické slovo je "whisky" - tomu asi všichni rozumíme."


PR MANAŽERKA

  (420) 737 552 556
  jacy@cezeta.com

Jacy Meyer

"Jacy je absolventka mediálních vztahů ve Spojených státech, je skutečná dříčka, která pro nás již velmi dlouho pracuje s médii a sociálními sítěmi. Navíc je to jedna z nejmilejších osob, co znám. Kontaktujte ji a uvidíte sami....."

ACCOUNTING CONTROLLER

  (420) 774 747 787
  lucie@cezeta.com

Lucie Smith

"Lucie zajišťuje, aby veškeré platby od nás a k nám proběhly bez probémů a k tomu jí pomáhají dlouholeté zkušenosti v účetních firmách. Pokud zrovna nepracuje, najdete ji v koňském sedle (pracujeme ale na tom, aby přesedlala na něco rychlejšího a bezpečnějšího, jako třeba naši Čezetu)."

Kde nás najdete

Čezeta Club se nachází v Mirošovicích - 20 km z centra Prahy. Nejsnažší cesta je po D1 na exit 21, nebo vlakem z pražského Hlavního Nádraží. Parkování je k dispozici přímo před bránou klubu.

 
Zrestaurovaná továrna "Wikov" v Prostějově.

Čezeta Factory

Výroba Čezety se nachází v bývalé továrně Wikov. Výroba zde začala v roce 2017 výrobou prvního typu 506. Výrobní komplex má 2000m2 a nachází se v něm speciální oddělení pro svařování, lakování, montáž a testování. Ve areálu továrny podporujeme střední odborné učiliště, kde se učí nová generace mechaniků Čezety.

MANAŽER PRODUKCE

  (420) 602 652 951
  martin@cezeta.com

Martin Parák

"Martin je šéfem naší továrny v Prostějově a s ním zdárně dokončíme Čezetu Typu 506. Martin má pod sebou rychle rostoucí tým velmi šikovných pracovníků, kteří jsou schopni během 2 dnů sestavit nový skútr. Přestože je rodilý Moravák, je také skotským patriotem a dokonce vlastní skotskou sukni a k vánocům dostal jako dárek výuku hry na dudy."

PRODUCTION CONTROLLER

  (420) 601 089 144
  vit@cezeta.com

Vít Přecechtěl

"Vít má dlouholeté zkušenosti s restaurováním starých veteránů a má na starosti to, aby se kvalita našich skútrů vyrovnala očekáváním, které lidé na tento motocykl mají. Vítův plnovous bude oholen v momentě, kdy prodáme 600 kusů naší limitované série."

Kde najdete továrnu Čezeta

Naše továrna je poblíž centra Prostějova, několik minut od dálnice D46 na Olomouc (Exit 24). Parkování je k dispozici v areálu továrny.


Hledáme nové kolegy do teamu Čezeta

V souvislosti se startem výroby nového elektrického skútru Čezeta hledáme kolegy na administrativní, marketingové, prodejní a asistentské pozice. Čezeta se vrací a vy můžete být u toho. Staňte se součástí projektu, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Nástup možný od října 2016.

Požadujeme: znalost AJ, středoškolské vzdělání, znalost práce na PC (Google docs, office atd.), řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), aktivní přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem, praxe výhodou, dochvilnost. Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení, možnost profesního růstu, částečně flexibilní pracovní dobu, práce v mladém mezinárodním kolektivu, pracovní zázemí, firemní benefity, možnost rozšiřování jazykových znalostí.

Své životopisy společně s popisem práce, o kterou máte zájem, zasílejte na e-mail post@cezeta.com.