Menu

Buďte pozoruhodní

Čezeta je produkt dobrý pro naše lidi a planetu. To znamená, že chceme zaměstnávat lidi, kteří budou pro Čezetu pracovat nejen kvůli penězům. Musíte investovat do svého způsobu práce a za to dostanete další růst, možnost naučit se něčemu novému a být u zajímavého projektu.

Jsme značka s dlouhou historií, ale stále jsme také startup. Naší výzvou je změnit svět s jeho omezenými zdroji. To ale neznamená, že pracujeme jako typický stereotypní startup - nemluvíme o práci 24/7. Místo toho chceme pracovní čas smysluplně využít a z práce udělat zábavu. Stále je tu ale prvek chaosu, protože nedodržujeme staré obchodní tradice. Ve skutečnosti se naše podnikání totálně změní každých 6 měsíců a pokud se nechcete přizpůsobit, nejsme firma pro vás.

Máte zájem stát se zaměstnancem Čezety?

V současné době máme zaměstnance na inženýrských a montážních pozicích v továrně v Prostějově a administrativní a obchodní pozice v Praze. Pokud vás práce v Čezetě zajímá a chcete více informací, napište nám na post@cezeta.com, přiložte strukturovaný životopis, motivační dopis a my se vám ozveme.