"Radost ze života"


Našim cílem je přinést našim zákazníkům požitek z jejich životního stylu. Tato filozofie je vším, co dělá Čezetu světově známou značkou motocyklů a číní tak již více než 60 let. Toto se odráží v naší veškeré práci a motocyklech, které vyrábíme. Můžete to vidět v každém detailu každého motocyklu, který vyrobíme. Tato jedinečnost přichází od člověka, který vytvořil první skútr, který nesl jméno Čezeta: Jaroslav František Koch – dobrodruh, motocyklový závodník a nanejvýše talentovaný inženýr. V roce 1940 patentoval s Jawa/ČZ společností, která byla tou dobou největší motocyklový výrobce na světě, revoluční nosnou karosérii.


J.F. Koch
J.F. Koch
The 1957 Čezeta 501
1962 Čezeta Typ 502
 

Se sklonem k bohaté historii uspěšných sportovních motocyklů, začal vyvijet svůj první Čezeta skútr v roce 1949. Skrze sérii výroby prototypů začala produkce Typu 501 v roce 1957. Vylepšený Typ 502 byl představen v roce 1960 a to s prvním startérem na světě. K tomuto datu, bylo po celém světě prodáno přes 115 000 skútrů z nichž mnohé z nich existují dodnes a jsou důkazem jejich úžasné konstrukční kvality.

Výkonný ředitel – Neil Eamonn Smith
Výkonný ředitel – Neil Eamonn Smith (viz Kontakty)
 

Kochův sen o zkonstruování perfektního skútru byl vždy hnací silou během celé historie. Tato představa nás dovedla nejen k vytvoření krásného designu, ale také snoubení výkonu s ovladatelností v té nejinteligentnější formě. Nejde pouze o výkon a zrychlení, ale také o nápady a inovace, které ho dělají praktickým a jednoduchým při používání. Tento princip je reprezentován v každém z našich motocyklů. S novým Typem 506 jsme se dostali ještě blíže k dosažení tohoto cíle.

"Naše hodnoty a filozofie prozrazují, jak se naše myšlenky stávají skutečností."

cezeta scooter history

Mimořádný design

Čezeta je okamžitě rozpoznatená. Svým charakteristickým vzhledem a obrysem se vymyká konvencím: vyznačuje se tím, že se každá Čezeta od roku 1957 adaptovala a nyní se pro vás znovu představuje Typem 506.

cezeta scooter history

Podmanivý výkon

Vyrábíme velké výkonné motocyklové skútry a to je jediné, co děláme od roku 1957. Na světě neexistuje žádný skútr, který bý se mohl rovnat energickému výkonu Čezety. Nový Typ 506 tento výkon ještě zdokonaluje svou elektrickou silou, která přeměnuje vaši cestu z jízdy na zážitek. Zapojte své smysly, zrychlete svůj puls.

cezeta scooter history

Individuální péče/pozornost

Čezeta je více než jen motocykl. Je projevem osobního stylu a jedinečného přistupu k životu. Je uskutečněním výjimečného snu. Našim cílem je vyrobit produkt, jehož vlastnicví bude naprosto bezproblémové a proto nabízíme služby jako concierge a servis u vás doma. Výsledkem je unikátní skútr, který je sestaven specielně pro vás. A jen pro vás.

cezeta scooter history

Zodpovědnost vůči životnímu prostředí

Je důležité, aby Čezeta reprezentovala etický postoj vůči ochraně životního prostředí. Recyklujeme, využíváme místní zdroje vyrábíme produkty na celý život. Ve skutečnosti budeme rádi, když si zakoupíte jen jedinou Čezetu a vydrží vám na celý život. Jsme vděční, že majitelé našich skútrů podporují tyto principy svými volbami ať už se týkají jakýchkoliv částí jejich života.

cezeta scooter history

Inovativní myšlení

Jsme motocyklová společnost nové generace, budoucnost je náš cíl. Jak se tam dostaneme? Ustavičným kladením nároků na to, jak by měl vypadat dokonalý prostředek pro jízdu plnou emocí.