Odkaz

„Když se díváme do budoucnosti, připomínáme si tím minulost.“    J.F. Koch.

Od prvního návrhu ve 40. letech 20. století až po první model v roce 1957 si zakladatel Čezety uvědomoval důležitost designu, jednoduchosti, odolnosti a využívání veškerého potenciálu na maximum. Tyto zásady nás každý den pohání, abychom se snažili dosáhnout dokonalosti. Čezeta poskytuje jedinečný zážitek již od prvního okamžiku.NÁPAD
Každý příběh má svůj začátek, my vám povíme ten svůj.

První modely 501 a 502 s dvoudobým motorem o 175 ccm byly na první pohled rozpoznatelné svým typickým podlouhlým tvarem střely. Vznikly v dílnách České zbrojovky Strakonice, která se po 2. světové válce proslavila výrobou motocyklů.


Se skútry Čezeta se pro zábavu i závodilo a po výhrách v prestižních závodech Grand Prix pro 250 ccm a 350 ccm v letech 1950 až 1960 se jméno Čezeta proslavilo po celém světě. Tento úspěch byl pro projektanty z Čezety výsledkem jejich nadšení z tvorby jediného vozu, jednoduchého a sportovního, který vydrží navždy jako diamant.
60 let zábavy
Oslavte s námi 60. výročí Čezety.

Krásně tvarovaná Čezeta 506 je na výběr ze dvou modelů, deseti barev a řadou příslušenství. Každá Čezeta 506 je ručně vyráběna dle specifikace zákazníka v naší továrně v České republice za použití vysoce kvalitních komponentů a materiálů vyvinutých naší společností Čezeta Motors anebo vyrobených přímo pro nás. Navíc každý model 506 bude sériově očíslován # 1 až # 600.