"Radost ze života" od roku 1957

Našim cílem je přinést našim zákazníkům požitek z jejich životního stylu. Tato filozofie je vším, co dělá Čezetu světově známou značkou motocyklů a číní tak již více než 60 let. Toto se odráží v naší veškeré práci a motocyklech, které vyrábíme. Můžete to vidět v každém detailu každého skútru, který vyrobíme. Tato jedinečnost pochází od člověka, který vytvořil první skútr nesoucí jméno Čezeta: Jaroslav František Koch – dobrodruh, motocyklový závodník a nanejvýše talentovaný inženýr.


J.F. Koch
J.F. Koch
1962 Čezeta Typ 502
1962 Čezeta Typ 502


Se sklonem k bohaté historii uspěšných sportovních motocyklů, začal vyvijet svůj první Čezeta skútr v r. 1949. Po vyhotovení řady prototypů začala v r. 1957 samotná výroba Typu 501. Vylepšený Typ 502 byl představen v roce 1960. K tomuto datu bylo po celém světě prodáno přes 115 000 skútrů, mnoho z nich existuje dodnes a jsou důkazem jejich úžasné konstrukční kvality.
Kochův sen o zkonstruování perfektního skútru byl vždy hnací silou během celé historie. Tato představa nás dovedla nejen k vytvoření krásného designu, ale také snoubení výkonu s ovladatelností v té nejinteligentnější formě. Nejde pouze o výkon a zrychlení, ale také o nápady a inovace, které ho dělají praktickým a jednoduchým při používání. Tento princip je reprezentován v každém z našich motocyklů. S novým Typem 506 jsme se dostali ještě blíže k dosažení tohoto cíle.


   

"Naše hodnoty a filozofie prozrazují, jak se naše myšlenky stávají skutečností."


cezeta scooter history

Mimořádný design

Čezeta je okamžitě rozpoznatená. Svým charakteristickým vzhledem a siluetou se vymyká zažitým motocyklovým konvencím a každá Čezeta je tak jedinečná.


cezeta scooter history

Podmanivý výkon

Vyrábíme velké výkonné skútry a to je jediné, co děláme od roku 1957. Na světě neexistuje žádný skútr, který bý se mohl rovnat energickému výkonu Čezety. Nový Typ 506 tento výkon ještě zdokonaluje svou elektrickou silou, která přeměnuje vaši cestu z jízdy na zážitek. Zapojte své smysly, zrychlete svůj puls.


cezeta scooter heritage

Individuální péče

Čezeta je více než jen motocykl. Je projevem osobního stylu a jedinečného přistupu k životu. Je uskutečněním výjimečného snu. Našim cílem je vyrobit produkt, jehož vlastnicví bude naprosto bezproblémové a proto nabízíme služby jako concierge a servis u vás doma. Výsledkem je unikátní skútr, který je sestaven speciálně pro vás. A jen pro vás.  "Zapomeňtě na Model S. Místo toho chceme tento elektrický skútr." Outside magazine